Звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення першого етапу громадського обговорення - у формі надання електронних та письмових пропозицій щодо перейменування назв вулиць та провулків

Організатор громадського обговорення - виконавчий комітет Козельщинської селищної ради.

Зміст питання, що виносилося на обговорення – подання електронних та письмових пропозицій щодо перейменування назв вулиць та провулків в населених пунктах Козельщинської селищної територіальної громади (перелік).

Оголошення про початок громадського обговорення опубліковано на офіційному сайті https://kozelshynska.gromada.org.ua/news/1678890324/  та https://kozelshynska.gromada.org.ua/news/1680863139/

Термін подачі пропозицій: з  15 березня по 15 квітня 2023 року.

Протягом вказаного періоду на адресу виконавчого комітету Козельщинської селищної ради надійшло 35 пропозицій, з них: 25 пропозицій в електронній формі (через Google Форму), 10 пропозицій у письмовій формі.

Пропозиції подані жителями смт Козельщина, сіл Бреусівка, Верхня Мануйлівка, Лутовинівка, Пригарівка, Хорішки.

Всі пропозиції жителів враховані та разом з пропозиціями Комісії з перейменування назв вулиць населених пунктів будуть винесені на голосування.

Не включені запропоновані назви вулиць, які вже наявні у населеному пункті, а також пропозиції щодо перейменування назв, які не винесені на обговорення.