Фуга Віталій

Фото без описуВіталій Юрійович Фуга

Народився 30 грудня 1987 року в селі Мар'янівка Козельщинського району Полтавської області.

У 2003 році закінчив Мар’янівську ЗОШ І-II ст.

2003 – 2007 рр. навчався у Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С.Макаренка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура» та здобув повну вищу освіту за кваліфікацією вчителя фізичної культури.

2007-2010 рр. навчався у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка та отримав повну вищу освіту за спеціальністю – вчитель фізичної культури й валеології, керівник спортивних секцій, організатор туристичної роботи.

2010-2011 рр. працював учителем фізичного виховання у Марянівській ЗОШ І-II ст.

2011 – 2012 рр. проходив військову службу у ЗСУ. Отримав звання – молодший сержант.

2012-2015 рр. працював у ТОВ АФ «Добробут» на посаді тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва.

3.02.2015-11.04.2016 рр. був призваний на службу АТО на посаду – стрілець, помічник гранатометника. Брав участь на території Донецької та Луганської областях. Отримав посвідчення Учасника бойових дій.

2016-2022 рр. повернувся працювати у ТОВ АФ «Добробут».

З 12.07.2019 року проживав у с.Лутовинівка, вул.Комарова б. 13.

14.06.2022 року був призваний на військову службу Кременчуцьким районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Полтавської області та зарахований до військової частини А4722. Був призначений командиром відділення батареї 1 реактивно-артилерійського взводу реактивної артилерійської батареї військової частини А4722.

5 вересня 2023 року близько 11:40 год виконавши військовий обов’язок, від отриманих поранень несумісних з життям, загинув молодший сержант Фуга Віталій Юрійович в районі н.п. Червона Криниця, Пологівського району, Запорізької області.

У 35 річного воїна залишилися мама, тато, брат та дружина.

Віталій Фуга у шкільному та студентському віці захоплювався волейболом. Також входив до обєднання мисливців Козельщинського УТМР.