Результати поіменного голосування тридцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про внесення змін до рішення тридцять першої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 10 липня 2023 року „Про встановлення вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Козельщинської територіальної громади на 2023 рік“.

Про затвердження Програми підтримки ветеранів війни, захисників і захисниць України, членів сімей загиблих на 2023 рік.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми „Турбота“ на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми розвитку культури і туризму на 2023 рік“.

Про приймання майна (вуличні тренажери) на баланс виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

Про приймання майна (вуличні тренажери) на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

Про приймання майна (швейне обладнання) на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

Про прийняття майна у комунальну власність.

Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

Про внесення змін до Переліку другого типу та затвердження Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності.

Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування „Всеукраїнська Асоціація громад“.

Про прийняття відумерлої спадщини до комунальної власності.

Про скасування земельних торгів у формі електронного аукціону на земельні ділянки.

Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бочку Ю.В.

​​​​​​Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

​​​​​​​Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

​​​​​​​Про затвердження проектів, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельних ділянок комунальної власності.

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ ,,Юкрейн Тауер Компані“.

​​​​​​​Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колишнього ВАТ ,,Козельщинське“.

​​​​​​​Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок комунальної власності.

​​​​​​​Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

​​​​​​​Про внесення змін до договору оренди землі № 34 від 02.01.2019 року, укладеного із ТОВ ,,МАГ-ІНВЕСТ 2012“.

​​​​​​​Про внесення змін до рішення позачергової 15 сесії 6 скликання від 26 вересня 2012 р. ,,Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гончар Володимиру Васильовичу на території с.м.т. Козельщина, вул. Промислова,37 Козельщинської селищної ради“.

​​​​​​​Про продовження терміну дії договорів оренди землі.

Про надання земельних ділянок у користування.