Бордюг Ігор

Фото без описуБордюг Ігор Юрійович

Народився 16 січня 1983 р. в с. Верхня Жужманівка.

Після закінчення Новогалещинської загальноосвітньої школи навчався у професійно-технічному училищі №43 м. Кобеляки та здобув кваліфікацію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва (категорії А, В, С), слюсаря з ремонту машин та устаткування.

Працював у фермерському господарстві. Займався бджолярством, любив риболовлю. Був товариським, добрим, душею компанії, нікому не відмовляв у допомозі. Турботливий син, відданий брат, вірний друг, чудовий дядько.

9 березня 2022 року пішов добровольцем до лав ЗСУ. Проходив службу водієм-гранатометником у 71 Окремій Єгерській десантно-штурмовій бригаді особливого призначення у складі частини А - 4030. За півтора року служби в ЗСУ виконував завдання на території Харківської, Донецької, Запорізької областей.

15 вересня, під час виконання чергового бойового завдання отримав тяжкі, несумісні з життям поранення біля н.п. Вербове Запорізької області. Дві доби під ворожим обстрілом на відстані 7 км проводив евакуацію поранених побратимів із поля бою, встиг винести шістьох людей, сам теж отримав поранення.  Помер 16 вересня 2023 року у Запорізькій обласній клінічній лікарні.

У 40-річного воїна залишились батьки, сестра.