Результати поіменного голосування двадцять сьомої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2023-2024 роки.

Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради у новій редакції.

Про створення, накопичення та використання місцевого матеріального резерву Козельщинської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2023-2025 роки.

Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 25 листопада 2022 року „Про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна (обладнання автомобіля CITROEN JUMPER)“.

Про передачу комунального майна (трактора МТЗ-80) в господарське відання КП „Козельщина“.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

​​​​​​​Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

​​​​​​​Про безоплатну передачу земельної ділянки площею 0,1276 га у приватну власність гр. Вітченко Н.А.

​​​​​​​Про розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду.

​​​​​​​Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

​​​​​​​Про дострокове розірвання договорів оренди землі.

​​​​​​​Про внесення змін до договорів оренди землі.

​​​​​​​Про   внесення   змін   до   договору   про   встановлення   особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми, укладеного з гр. Солов’єм С.М.

Про продовження дії договорів про встановлення земельного сервітуту.

Про надання земельних ділянок у користування.

​​​​​​​Про укладення договорів оренди землі на новий строк.

​​​​​​​Про виправлення технічної помилки у рішенні шістнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 19 листопада 2021 року «Про укладення договорів оренди землі на новий строк з СФГ „Лена“».

​​​​​​​Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

​​​​​​​Про прийняття до комунальної власності земельної ділянки гр. Шилова Д.В.