Алгоритм дій щодо зарахування учнів з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб до закладів освіти Козельщинської селищної ради

•       заява одного з батьків (або осіб, які їх заміняють) на тимчасове відвідування ЗЗСО або ЗДО;
  • наказ керівника ЗЗСО /ЗДО про тимчасове відвідування закладу освіти та долучення до освітнього процесу за дистанційною, екстернатною, сімейною формами навчання;

• навчальні досягнення зарахованих на навчання учнів з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб рекомендуємо облікувати в електронному/паперовому журналі класу, в якому буде навчатися дитина, з приміткою «тимчасово внутрішньо переміщена особа» в Розділі 1 «Облік відвідування (пропусків) занять», для подальшої видачі їм (на вимогу) витягу з оцінками для представлення в заклад освіти за постійним місцем проживанняНа території Козельщинської громади функціонують 10 ЗЗСО та 6 ЗДО.