Мучичка Павло

Фото без описуПавло Олександрович Мучичка

Народився Павло Олександрович Мучичка 25 квітня 1999 року в селі Горонда Мукачівського району Закарпатської області, а в 2001 році, разом із сім`єю переїхали в село Михайлики. Навчався у Михайликівській ЗОШ. Після закінчення школи вступив на навчання до Решетилівського ліцею на повара-лаборанта.

Був призваний до лав ЗСУ. З початком збройної агресії російської федераціі  добровільно погодився нести службу на одній з найнебезпечніших ділянок на Луганщині.

Життя Героя обірвалося 21 червня 2022 року від осколків ворожого снаряду поблизу м. Лисичанськ Луганської області.

Загинув, бувши вірним військовій присязі з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок, віддавши за мир в Україні найцінніше – власне життя. Фото без опису

Похований 27 червня 2022 року на центральному цвинтарі  в с. Михайлики Кременчуцького району Полтавської області.

У загиблого залишилася мати, батько та дві молодших сестри, одна з яких народилася в день його загибелі.

У Козельщинському ліцеї на честь воїна встановлено меморіальну дошку.

Нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно) указ Президента України №282 від 16 травня 2023 року.