Харченко Микола

Фото без опису Микола Юрійович Харченко

Народився 29 серпня 1998 р. в с. Михайлики Козельщинського району Полтавської області.

З 2004 року, після смерті матері, став вихованцем Кременчуцької школи-інтернату ім. Макаренка. Після випуску зі школи-інтернату  навчався у професійному технічному училищі  № 19 в м. Кременчук, здобув професію будівельника.

З 2016 по 2018 рр. проходив службу в Збройних Силах України.

13 липня 2022 року був призваний до лав ЗСУ, проходив службу в 32 окремому стрілецькому батальйоні стрільцем 1 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу   3 стрілецької роти військової частини А4020, яка виконувала завдання з відсічі і стримування збройної агресії рф в Луганській області.

Загинув від поранень, несумісних з життям, 13 квітня 2023 року поблизу  н.п. Діброва Сєвєродонецького району  Луганської  області  під  час  виконання  бойового  завдання.

Фото без описуУ 24-річного воїна залишилися батько та сестра.