Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування назв вулиць у населених пунктах Козельщинської селищної територіальної громади

На виконання рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 07 березня 2023 року № 21 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування назв вулиць» виконавчий комітет Козельщинської селищної ради (організатор громадського обговорення) інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування назв вулиць у населених пунктах Козельщинської селищної територіальної громади.

Обґрунтування: процес перейменування вулиць, які мають назви російсько-радянського минулого і є маркерами чужої культури та історії – це один методів боротьби з російською агресією на території України та рештками радянської ідеології, які містять російське походження, звеличують, увіковічують, пропагують або символізують державу-окупанта, її визначні, пам’ятні, історичні та культурні місця, міста, дати, події, діячів.

З метою відновлення історичної справедливості громадське обговорення щодо перейменування вулиць у населених Козельщинської селищної територіальної громади проводиться за ініціативи Козельщинського селищного голови, виконавчого комітету Козельщинської селищної ради, враховуючи результати роботи комісії з перейменування назв вулиць (далі – комісія).

Перелік вулиць, провулків, яким пропонується змінити назву (перейменувати) переглянути.

Пропозиції щодо зміни назви (перейменування) вулиць, провулків, сформовані за результатами роботи комісії переглянути.

Термін обговорення: з 15 березня по 20 травня 2023 року в два етапи:

перший – з 15.03.2023 по 31.03.2023 у формі надання електронних та письмових пропозицій до виконавчого комітету Козельщинської селищної ради;

другий – у формі проведення письмового та електронного голосування після завершення та узагальнення результатів першого етапу. Оголошення буде оприлюднено окремо, після розгляду та аналізу поданих пропозицій.

Пропозиції надсилати до 31.03.2023 (включно) на адресу виконавчого комітету Козельщинської селищної ради:

mailу письмові формі (39100, смт Козельщина, вул. Остроградського, 75/15) або листом (на е-mail: [email protected]) із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, діючої та пропонованої (нової) назви вулиці, провулку, обґрунтування нової назви.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі чи електронною поштою із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Письмові пропозиції також можна залишити в старостатах.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

mailу електронній формі – заповнити гугл-форму.

Після надходження пропозицій щодо зміни назв вказаних вулиць та провулків, останні будуть враховані під час проведення голосування.

Звертаємо увагу! У разі якщо у фізичної особи, ім’я якої пропонується присвоїти, є родичі (діти, вдова, вдівець, а якщо їх немає - батьки, рідні брати та сестри), додається також їх письмова згода на присвоєння імені.

Відповідальними особами за організацію та узагальнення громадського обговорення є ОСАДЧУК Неля Андріївна – секретар селищної ради, ДОЦЕНКО Аліна Леонідівна – начальник відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та комунікацій із громадськістю виконавчого комітету селищної ради.

Консультації з питань щодо обговорення можна отримати за телефоном 05342 3-12-01 або за адресою: смт Козельщина, вул. Остроградського, 75/15 (приймальна, відділ організаційної роботи).

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті після проведення голосування.