Козельщинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Результати поіменного голосування сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

 

Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 09 грудня 2021 року № 77 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської ЦЛ на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування на території Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на території Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про внесення змін до рішення сьомої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 16 березня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення сьомої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 16 березня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про бюджет Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Козельщинської територіальної громади на 2022 рік.

Про затвердження Комплексної програми „Опікуємося освітою“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про  затвердження  Програми  підтримки  розвитку  первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської центральної лікарні на 2022 рік.

Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми розвитку культури і туризму Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку фізичної культури та спорту Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на території Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім“ на 2022 рік.

Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку архівної справи Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми землеустрою Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про встановлення вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про звернення депутатів Козельщинської селищної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.

Про затвердження Плану роботи Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік.

Про затвердження Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності.

Про затвердження передавального акта (майна, що перебувало на балансі сектору культури, молоді та спорту Козельщинської районної державної адміністрації).

Про надання згоди на передачу незавершених капітальних інвестицій, що отримані за кошти цільового фінансування.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.     Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про продовження терміну дії договорів оренди землі.

Про укладення договорів оренди землі на новий строк.

Про внесення змін до договорів оренди землі.

Про скасування рішення одинадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 14 липня 2021 року ,,Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Андрущаку І.В.“.

Про внесення змін до рішення позачергової двадцять восьмої сесії Козельщинської селищної ради шостого скликання від 03 квітня 2014 року ,,Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Коваленко О.І. для ведення особистого селянського господарства в с. Квіти, Козельщинської селищної ради, Козельщинського району, Полтавської області“.

Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 03 вересня 2021 року ,,Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ФГ ,,КАСАНОВЕ“.

Про внесення змін до рішень дев’ятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 05 травня 2021 року Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) С(Ф)Г ,,АГРОСФЕРА“.

Про виправлення технічної помилки в рішеннях восьмої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 29 березня 2021 року ,,Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лисиці Є.І.“.

Про виправлення технічної помилки в рішенні восьмої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 29 березня 2021 року ,,Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бужинській М.О.“.

Про підтвердження гр. Маслову В.Г. права постійного користування земельними ділянками.

Про прийняття земельних ділянок до комунальної власності.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь