Федів Роман

Фото без опису Роман Сергійович Федів

Народився 10 червня 1994 р. в смт Козельщина.

З 2012 по 2017 рік навчався у Полтавському національному педагогічному університеті ім. Короленка.

Разом з громадськими активістами ГО «Свобода» був активним учасником Революції гідності у 2013-2014 рр. В складі добровольчого батальйону «Карпатська Січ» захищав Україну в зоні проведення АТО.

З 2017 по 2018 рр. проходив службу в Збройних Силах України.

Був членом всеукраїнської молодіжної організації «Сокіл», брав участь у спортивно-вишкільних заходах, спрямованих на національно-патріотичне виховання української молоді.

24 лютого 2022 року вступив до лав ЗСУ, у складі 116 бригади територіальної оборони солдат мінометної батареї боронив територіальну цілісність України на Сумському, Бахмутському та Мар’їнському напрямках.

Загинув 07  серпня  2023  року  при виконанні бойового завдання з розвідки противника поблизу Мар’їнки, що на Донеччині.

Воїна нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно). Указ Президента України від 17 листопада 2023 року №755.

У 29-річного воїна  залишилися  батько,  мати, брат.