A A A K K K
для людей із порушенням зору
Козельщинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Проекти рішень сесії Козельщинської селищної ради

Проєкти рішень тридцять дев'ятої сесії Козельщинської селищної ради

Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 21 березня 2024 року № 31 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2024 рік“ . Рішення №31.

Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2023 року „Про затвердження Програми підтримки установ охорони здоров’я на 2024 рік“.

Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2023 року „Про затвердження Програми „Турбота“ на 2024 рік“.

Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2023 року „Про затвердження Програми розвитку культури і туризму на 2024 рік“

Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2023 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств на 2024 рік“.

Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 30 січня 2024 року „Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім“ на 2024 рік“

Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 11 лютого 2022 року „Про затвердження Програми забезпечення національного спротиву на території Козельщинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки“ 

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2024 рік . Фінансовий план.

Про передачу індивідуально визначеного майна на баланс КНП  „Козельщинська ЦЛ“ 

Про передачу індивідуально визначеного майна на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради 

Про присвоєння імені Михайла Кравченка закладу позашкільної освіти Козельщинському Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради та затвердження Статуту у новій редакції. Статут.

Про внесення змін до переліків першого і другого типів об’єктів оренди комунальної власності.

Про передачу кімнат в адміністративній будівлі по вул. Остроградського, 75/15 в смт Козельщина у оперативне управління відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради 

Про передачу комунального майна в оперативне управління відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради для розміщення комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр“ Козельщинської селищної ради Полтавської області 
Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ „Центр надання адміністративних послуг“ виконавчого комітету Козельщинської селищної ради у новій редакції

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту).

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність гр. РутбергГлові І.Є.

Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки гр. Близнюченку А.І.

Про надання дозволу на розроблення технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу на розроблення технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою для ведення фермерського господарства.

Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 7,1639 га.

Про розроблення проекту землеустрою щодо організації і 3 встановлення меж територій природно-заповідного фонду гідрологічного заказника місцевого значення ,,Михайликівський“.

Про продовження терміну дії договорів про встановлення земельного сервітуту.

Про продовження терміну дії договорів оренди землі.

Про укладення договору міни (бартеру) земельними ділянками із гр. Кривенком А.Я.

Про припинення права оренди ТОВ ,,СІЛЬГОСППРОДУКТ“ земельної ділянки площею 0,1980 га

Про внесення змін до договорів оренди землі.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про припинення дії договору оренди землі № 6/24 від 30 січня 2024 р., укладеного із ФГ ,,АЛІНА 99“.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

Про розгляд клопотання гр. Бочко О.Г.

Про затвердження технічної документації № 12662-т із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності  
Про припинення дії договору оренди землі № 58/23 від 11 жовтня 2023 року, укладеного з гр. Чопенком Р.О. 

Про припинення дії договору оренди землі № 273 від 01 жовтня 2020 року, укладеного з ТОВ Агрофірмою ,,ДОБРОБУТ“

Проєкти рішень тридцять воcьмої сесії Козельщинської селищної ради

Про звіт селищного голови про роботу Козельщинської селищної ради та її виконавчих органів за 2023 рік.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за 2023 рік.

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2023 року „Про затвердження Програми підтримки ветеранів війни, захисників і захисниць України, членів сімей загиблих на 2024 рік“.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання згоди щодо передачі в суборенду земельних ділянок.

Про надання дозволу на викуп земельних ділянок комунальної власності з постійного користування для ведення фермерського господарства.

Про продовження терміну дії договорів оренди землі.

Про внесення змін до договорів оренди землі.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельної ділянки площею 10,1302 га.

Про припинення дії договору оренди землі № 2 від 02 січня 2019 року, укладеного з С(Ф)Г ,,Славутич“.

Проєкти рішень тридцять cьмої сесії Козельщинської селищної ради

Про затвердження Програми профілактики правопорушень на 2024 рік.

Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на 2024 рік.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 19 грудня 2023 року № 150 „Про схвалення прогнозу бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2025‒2026 роки“.   Рішення № 150   Прогноз

Про затвердження Положення про відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

Про затвердження Положення про преміювання педагогічних працівників закладів освіти Козельщинської селищної ради за високу результативність роботи.

Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.

​​​​​​Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ „Центр надання адміністративних послуг“ виконавчого комітету Козельщинської селищної ради у новій редакції.

Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 05 вересня 2023 року „Про перейменування назв вулиць та провулків в населених пунктах Козельщинської територіальної громади“

Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім“ на 2024 рік. 
Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від     11 лютого 2022 року „Про затвердження Програми забезпечення національного спротиву на території Козельщинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки“.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

Про затвердження технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 7,2167 га.

Про розроблення проекту землеустрою, що забезпечує екологоекономічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельної ділянки комунальної власності площею 5,5000 га.

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 22,8168 га.

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ ,,Біланівський ГЗК“ зі зміною цільового призначення.

Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,2648 га КП „Козельщина“.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель гр. Дідуху С.Д.

Про продовження договорів про встановлення земельного сервітуту.

Про продовження терміну дії договорів оренди землі.

Про укладення договору оренди землі на новий строк з ФГ ,,ГАЛИНА“.

Про внесення змін до договору оренди землі № 13 від 02 січня 2020 року, укладеного із ПСП ,,БАТЬКІВЩИНА“.

Про надання у користування земельних ділянок.

Про реєстрацію права комунальної власності на новоутворені земельні ділянки.

Про прийняття земельних ділянок до комунальної власності. 

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

Про відмову в укладенні договору оренди землі на новий строк на земельну ділянку площею 1,9100 га.

 

Проєкти рішень тридцять шостої сесії Козельщинської селищної ради

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств на 2023 рік“.

 

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми „Турбота“ на 2023 рік“.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 06 грудня 2023 року № 135 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік“.    Рішення № 135

Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 19 грудня 2023 року № 144 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік“    Рішення № 144

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про бюджет Козельщинської селищної територіальної громади на 2024 рік. Додатки.

Про затвердження Стратегії розвитку Козельщинської селищної територіальної громади на 2024 – 2027 роки. Стратегія.

Про затвердження Плану реалізації Стратегії розвитку Козельщинської селищної територіальної громади на 2024 – 2027 роки. План.

Про затвердження Комплексної програми „Опікуємося освітою“ на 2024 рік.

Про затвердження Програми підтримки установ охорони здоров’я на 2024 рік.

Про затвердження Програми „Турбота“ на 2024 рік.

Про затвердження Програми підтримки ветеранів війни, захисників і захисниць України, членів сімей загиблих на 2024 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку культури і туризму на 2024 рік.

Про затвердження Програми фізичної культури та спорту на 2024 рік.

Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів на 2024 рік.

Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на 2024 рік.

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств на 2024 рік.

Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування на 2024 рік.

Про затвердження Програми землеустрою та забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на 2024 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку архівної справи на 2024 рік.

Про затвердження Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2024 рік.

Про затвердження Програми створення продовольчого резерву в умовах воєнного стану на 2024 рік.

Про затвердження Програми цивільного захисту на 2024 рік.

Про затвердження Плану роботи Козельщинської селищної ради на 2024 рік.

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік.

Про встановлення вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти на 2024 рік.

Про створення та функціонування груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти.

Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про продовження терміну дії договорів оренди землі.

Про припинення дії договору оренди землі № 34/23 від 10 липня 2023 р., укладеного з Тараненком В.В.

Про укладення договорів оренди землі на новий строк з гр. Жиденком В.М.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель земельних ділянок, зайнятих полезахисними лісовими смугами.

Про безоплатну передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Оліферу С.І. 
 

Проєкти рішень тридцять п’ятої сесії Козельщинської селищної ради

Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми „Турбота“ на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми підтримки установ охорони здоров’я на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми розвитку культури і туризму на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку фізичної культури та спорту на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 18 січня 2023 року „Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на 2023 рік“.

Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

Про приймання майна (обладнання, концертні костюми) на баланс виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

Про затвердження генерального плану села Приліпка Кременчуцького району Полтавської області.

Про внесення змін до Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про безоплатну передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Ковінській І.С.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу комунальної власності.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФО-П Чіп Н.А., цільове призначення якої змінюється.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 2,8521 га.

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 0,0226 га.

Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про продовження терміну дії договорів оренди землі.

Про продовження дії договорів про встановлення земельного сервітуту.

Про внесення змін до договору оренди землі № 64/22 від 01 січня 2022 року, укладеного з ТОВ АГРОФІРМА ,,ДОБРОБУТ“.

Про внесення змін до рішення тридцять другої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 31 липня 2023 року ,,Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 7,2167 га“.

Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії Мануйлівської сільської ради шостого скликання від 16 квітня 2014 року ,,Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку гр. Безпарточної З.А. та передачу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд“.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

 

Проєкти рішень тридцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради

Про внесення змін до рішення тридцять першої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 10 липня 2023 року „Про встановлення вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Козельщинської територіальної громади на 2023 рік“ 

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми „Турбота“ на 2023 рік“.

Про приймання майна (вуличні тренажери) на баланс виконавчого комітету Козельщинської селищної ради

Про приймання майна (вуличні тренажери) на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради  

Про приймання майна (швейне обладнання) на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради 

Про прийняття майна у комунальну власність

Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою 

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми підтримки установ охорони здоров’я на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми розвитку культури і туризму на 2023 рік“. 

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств на 2023 рік“.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Про затвердження проектів, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельних ділянок комунальної власності.

 

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ ,,Юкрейн Тауер Компані“.

 

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колишнього ВАТ ,,Козельщинське“.

 

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок комунальної власності.

 

Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

 

Про продовження терміну дії договорів оренди землі.

 

Про внесення змін до договору оренди землі № 34 від 02.01.2019 року, укладеного із ТОВ ,,МАГ-ІНВЕСТ 2012“.

Про внесення змін до рішення позачергової 15 сесії 6 скликання від 26 вересня 2012 р. ,,Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гончар Володимиру Васильовичу на території с.м.т. Козельщина, вул. Промислова,37 Козельщинської селищної ради“.

 

Про надання земельних ділянок у користування.

 

Проєкти рішень тридцять третьої сесії Козельщинської селищної ради

Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року.

Про затвердження рішень виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 20 липня 2023 року № 89, 18 серпня 2023 року № 100 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік“.   ріш. № 89,    ріш. № 100

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми „Турбота“ на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми розвитку культури і туризму на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку фізичної культури та спорту на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 рокуПро затвердження Програми підтримки установ охорони здоров’я на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на 2023 рік“.

Про затвердження Солодрая Ю.В. на посаду першого заступника Козельщинського селищного голови.

Про затвердження Доценко А.Л. на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету.

Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Козельщинської селищної ради у 2023-2024 навчальному році.

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2024 рік.  Додаток

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради на 2024 рік.

Про перейменування назв вулиць та провулків в смт Козельщина.

Про перейменування назв вулиць та провулків в населених пунктах Козельщинської територіальної громади.

Про передачу комунального майна (автомобіля DAEWOO LANOS D4L M500) в оперативне управління КП „Козельщина“.

Про передачу виробничих запасів.        

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).   

Про безоплатну передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Єременку А.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

Про затвердження технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для іншого сільськогосподарського призначення.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення (під проектними польовими дорогами) ТОВ ,,АГРОФІРМА ,,ДОБРОБУТ“.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки.

Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Про виділення земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Костенку Д.С.

Про надання дозволу на викуп земельних ділянок комунальної власності з постійного користування для ведення фермерського господарства.

Про продовження дії договорів оренди землі.

Про розірвання договору оренди землі № 10-М від 03 вересня 2021 року, укладеного із ФО-П Пархоменком І.О.

Про внесення змін до договорів оренди землі.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

Про передачу в постійне користування КП  ,,КОЗЕЛЬЩИНА“ земельної ділянки площею 2,2648 га.

 

Проєкти рішень тридцять другої позачергової сесії Козельщинської селищної ради

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми підтримки установ охорони здоров’я на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 18 січня 2023 року „Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на 2023 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 19 серпня 2022 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2023 рік“.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Перерві В.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу сільськогосподарського призначення (під проектними польовими дорогами).

Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про внесення змін до договорів оренди землі, укладених з ТОВ  АГРОФІРМА ,,ДОБРОБУТ“.

 

 

Проєкти рішень тридцять першої сесії Козельщинської селищної ради

Про інформацію керівника Глобинської окружної прокуратури про стан законності та результати діяльності за І півріччя 2023 року.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 14 червня 2023 року № 72 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік“.      Рішення № 72

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про встановлення вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Козельщинської територіальної громади на 2023 рік.

Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

Про приймання майна (обладнання автомобіля CITROEN JUMPER) у комунальну власність.

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ „Центр надання адміністративних послуг“ виконавчого комітету Козельщинської селищної ради у новій редакції.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ККП ,,Водоканал“.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення (під проектними польовими дорогами) ТОВ АГРОФІРМА ,,ДОБРОБУТ“.

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення (під проектними польовими дорогами) ПСП ,,СОЛОНИЦЬКЕ“.

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу сільськогосподарського призначення на земельну ділянку площею 4,0621 га.

Про розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Плескач С.О.

Про продовження договорів оренди землі.

Про продовження дії договорів про встановлення земельного сервітуту.

Про внесення змін до договору оренди землі № 64/22 від 01 січня 2022 року, укладеного з ТОВ АГРОФІРМА ,,ДОБРОБУТ“.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 лютого 2023 року ,,Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 4,2000 га гр. Дубині С.В.“.

Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 лютого 2023 року ,,Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 4,2900 га гр. Дубині С.В.“.

Про внесення змін до рішення тридцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 29 травня 2023 року ,,Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду (площею 0,0668 га) АТ ,,ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО“.

Про внесення змін до рішення тридцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 29 травня 2023 року ,,Про затвердження проекту землеустрою № 448-ПО щодо відведення земельних ділянок в оренду АТ ,,ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО“.

Про внесення змін до рішення тридцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 29 травня 2023 року ,,Про надання земельних ділянок загальною площею 0,0668  га у користування АТ ,,ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО“.

Про внесення змін до рішення тридцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 29 травня 2023 року ,,Про надання земельних ділянок загальною площею 0,0595  га у користування АТ ,,ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО“.

Про внесення змін до рішення тридцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 29 травня 2023 року ,,Про реєстрацію права комунальної власності на новоутворену земельну ділянку площею 30,0156 га“.

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки комунальної власності для ведення фермерського господарства гр. Федорченку О.М.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

 

 

 

 

Проєкти рішень тридцятої сесії Козельщинської селищної рад

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за I квартал 2023 року.

2. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 05 травня 2023 року № 58, від 19 травня 2023 року № 67, „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік“.

 

5. Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

 

10. Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на 2023 рік“.

 

11. Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії  Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 25 листопада 2022 року „Про затвердження Програми сприяння обслуговуванню казначейською службою розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2022 – 2023 роки“.

 

Проєкти рішень двадцять дев’ятої позачергової сесії Козельщинської селищної ради

2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 14 квітня 2023 року № 53 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік“.   рішення № 53

3. Про повноваження у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

4. Про доповнення Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ „Центр надання адміністративних послуг“ виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

5. Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю.

6. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для рибогосподарських потреб.

8. Про затвердження проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

9. Про розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 15,0000 га для рибогосподарських потреб.

10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Батир К.В.

11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 0,1400 га гр. Мусі Ю.Т. та Дніпровському А.І.

12. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

13. Про дострокове розірвання договору оренди землі, укладеного із ТОВ ,,СОІЛ СЕРВІС“ на земельну ділянку площею 32,2646 га.

14. Про укладення договору оренди землі на новий строк із ПОСП ,,ВІДРОДЖЕННЯ“ на земельну ділянку площею 34,5818 га.

15. Про внесення змін до договорів оренди землі, укладених із ТОВ Агрофірма ,,ДОБРОБУТ“.

16. Про надання земельних ділянок в оренду.

17. Про пооб’єктний перелік робіт з інвентаризації земельних ділянок під полезахисними лісовими смугами.

18. Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення до комунальної власності.

19. Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 лютого 2023 року „Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ ,,БІЛАНІВСЬКИЙ ГЗК“.

20. Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 23 липня 2020 року „Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ККП „Водоканал“.

Про скасування земельних торгів у формі електронного аукціону на земельну ділянку площею 5,3000 га.

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 5,3000 га.

 

 

 

Проєкти рішень двадцять восьмої сесії Козельщинської селищної ради

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності органів виконавчої влади Кременчуцького району на 2023 рік.

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств на 2023 рік“.   (оновлено)

Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 19 серпня 2022 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2023 рік“.    Додаток

Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 19 серпня 2022 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради на 2023 рік“.

Про внесення змін до контракту шляхом укладення додаткової угоди з Явтушенко О.В.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про безоплатну передачу у приватну власність гр. Налісній О.М. земельної ділянки площею 0,1000 га.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сергієнку І.Г.

Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

Про продовження дії договорів оренди землі.

Про продовження дії договорів про встановлення земельного сервітуту.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Солоницької сільської ради шостого скликання від 27 грудня 2012 року № 13 „Про надання погодження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок наданих у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства із земель запасу не наданих у власність та постійне користування (рілля) в межах населеного пункту с. Верхня Жужманівка на території Солоницької сільської ради Козельщинського району Полтавської області“.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про внесення змін до договорів оренди землі.

 

Проєкти рішень двадцять cьомої сесії Козельщинської селищної ради

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2023-2024 роки.

Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради у новій редакції.   Додаток

Про створення, накопичення та використання місцевого матеріального резерву Козельщинської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2023-2025 роки.

Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 25 листопада 2022 року „Про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна обладнання автомобіля CITROEN JUMPER)“.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

​​​Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про безоплатну передачу земельної ділянки площею 0,1276 га у приватну власність гр. Вітченко Н.А.

Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду.

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про дострокове розірвання договорів оренди землі.

Про внесення змін до договорів оренди землі.

Про   внесення   змін   до   договору   про   встановлення   особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми, укладеного з гр. Солов’єм С.М.

Про продовження дії договорів про встановлення земельного сервітуту.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про укладення договорів оренди землі на новий строк.

Про виправлення технічної помилки у рішенні шістнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 19 листопада 2021 року «Про укладення договорів оренди землі на новий строк з СФГ „Лена“»

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

Про прийняття до комунальної власності земельної ділянки гр. Шилова Д.В.

 

 

Проєкти рішень двадцять шостої сесії Козельщинської селищної ради

Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за 2022 рік.

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

 

 

Проєкти рішень двадцять п'ятої сесії Козельщинської селищної ради

 

Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 13 грудня 2022 року № 77 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік“.

Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

Про затвердження Програми профілактики правопорушень на 2023 рік.

Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на 2023 рік.

Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2023-2025 роки.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дніпровському А.І. для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під польовими дорогами ТОВ Агрофірмі „ДОБРОБУТ“.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Погрібній В.І.

Про надання дозволу на розроблення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ ,,Біланівський ГЗК“.

Про розроблення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 15,7480 га.

Про розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозмін, упорядкування угідь.

Про внесення змін до договору оренди землі № 758 від 31.10.2012 року.

Про продовження дії договорів оренди землі. (оновлено)

Про надання земельних ділянок у користування.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

 

Проєкти рішень двадцять четвертої сесії Козельщинської селищної ради

Про інформацію керівника Глобинської окружної прокуратури про стан законності та заходи щодо зміцнення у ІІ півріччі 2022 року.

Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 06 жовтня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 06 жовтня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“. Додаток.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“ 

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської центральної лікарні на 2022 рік“  

Про бюджет Козельщинської селищної територіальної громади на 2023 рік. Додатки.

Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Козельщинської територіальної громади на 2023 рік. План.

Про затвердження Комплексної програми „Опікуємося освітою“ на 2023 рік.

Про затвердження Програми підтримки установ охорони здоров’я на 2023 рік.

Про затвердження Програми „Турбота“ на 2023 рік.

Про затвердження Програми розвитку культури і туризму на 2023 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку фізичної культури та спорту на 2023 рік.

Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів на 2023 рік.

Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на 2023 рік.

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств на 2023 рік.

Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування на 2023 рік.

Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім“ на 2023 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку архівної справи на 2023 рік.

Про затвердження Програми землеустрою та забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на 2023 рік. 

Про затвердження Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2023 рік.

Про затвердження Програми створення продовольчого резерву в умовах воєнного стану на 2023 рік.

Про затвердження Плану роботи Козельщинської селищної ради на 2023 рік.

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік.

Про затвердження Положення про Службу у справах дітей виконавчого комітету Козельщинської селищної ради у новій редакції.

Про затвердження Переліку другого типу об’єктів оренди комунальної власності.

Про дострокове розірвання договору оренди нерухомого майна, укладеного з ТОВ „Сковорода Капітал“.

Про розірвання договору оренди майна, укладеного з ТОВ «Редакція газети „Козельщинські вісті“».

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою гр. Подковировій Н.М.

Про поновлення дії договорів оренди землі.

Про внесення змін до договору оренди землі № 64/22 від 01 січня 2022 р.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про поновлення дії договору встановлення земельного сервітуту № 56 від 23 грудня 2021 р., укладеного з гр. Скорик С.А.

Про реєстрацію права комунальної власності на новоутворені земельні ділянки.

Про скасування права постійного користування земельною ділянкою площею 0,2324 га.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

Про передачу рухомого майна з балансу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради на баланс виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

Проєкти рішень двадцять третьої сесії Козельщинської селищної ради

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року.

2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 21 жовтня 2022 року № 54 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік“.   Рішення № 54

4. ​​​​​​Про розроблення Стратегії розвитку Козельщинської селищної територіальної громади.

5. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.  (оновлено)

6. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

7. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

8. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 11 лютого 2022 року „Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

9. Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 19 квітня 2022 року „Про затвердження Програми профілактики правопорушень Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.  (оновлено)

10. Про затвердження Програми сприяння роботі Центру обслуговування платників податків на 2022 ‒ 2023 роки.

11. Про затвердження Програми сприяння обслуговуванню казначейською службою розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2022 – 2023 роки.

12. Про затвердження Акта приймання-передачі автомобіля CITROEN JUMPER, 2013 року випуску, реєстраційний номер BI 2483 CA, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області з балансу Комунального підприємства «Об’єднане автогосподарство закладів та установ охорони здоров’я Полтавської області Полтавської обласної ради» у комунальну власність Козельщинської селищної ради.   Акт приймання-передачі

13. Про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна (обладнання автомобіля CITROEN JUMPER).

14. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно.

15. Про затвердження технічних документацій зі землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ПС 35/10 кВ Довга АТ ,,ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО“.

17. Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Макеєву К.М. та Іванку О.В.

19. Про внесення змін до договору оренди землі з кадастровим номером 5322055105:05:001:0103 від 01 квітня 2016 року.

20. Про припинення дії договору оренди землі №458-С від 11 вересня 2020 р., укладеного із гр. Чорною З.В.

21. Про поновлення дії договорів оренди землі.  (оновлено)

22. Про укладення договору оренди землі на новий строк із ПрАТ „КОЗЕЛЬЩИНСЬКИЙ РАЙАГРОПОСТАЧ“.

23. Про надання земельних ділянок у користування.

24. Про прийняття відумерлої спадщини, що складається із земельних ділянок сільськогосподарського призначення, до комунальної власності.

25. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону. 

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської центральної лікарні на 2022 рік“.

Про дострокове розірвання договору оренди нерухомого майна. (оновлено)

 

 

​​​​​​

Проєкти рішень двадцять другої сесії Козельщинської селищної ради

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“. (оновлено)

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2022 рік“. (оновлено)

Про затвердження Програми цивільного захисту Козельщинської селищної ради на 2022-2023 роки.

Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Козельщинської селищної ради у 2022/2023 навчальному році.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про встановлення вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 19 серпня 2022 року „Про прийняття автомобіля CITROEN JUMPER у комунальну власність“.  (оновлено)

Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою

Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“

Про надання згоди КНП «Козельщинська ЦЛ» на внесення змін до договору оренди від 15 січня 2020 р. № 1.

Про затвердження Переліку другого типу об’єктів оренди комунальної власності.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської центральної лікарні на 2022 рік“

Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 02 вересня 2022 року № 44 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік“ (ріш.№44 від 02.09.2022)

Про затвердження технічної документації зі встановлення та відновлення меж земельної ділянки для ведення товарного сільсько-господарського виробництва гр. Няйкові О.Г.

Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій гр. Солов’ю С.М.

Про надання дозволів на викуп земельних ділянок комунальної власності.

Про внесення змін до договорів оренди землі, укладених із ЗАТ  ,,Київстар“.

Про припинення дії договорів оренди землі, укладених із ПрАТ ,,Київстар“.

Про внесення змін до рішення двадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 12 липня 2022 року „Про надання земельної ділянки у користування гр. Перерві О.І.“.

Про внесення змін до договорів оренди землі, укладених з ТОВ АФ ,,Добробут“.

Про продовження дії договорів оренди землі.

Про надання земельних ділянок у користування.

 

 

 

Проєкти рішень двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік. 

Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської центральної лікарні на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2022 рік“. (оновлено)

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку архівної справи Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 06 жовтня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2022 2 рік“.

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2023 рік.

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради на 2023 рік.

Про укладення контракту з Миленькою Ю.Ю.

Про визначення уповноваженого органу та призначення уповноважених осіб для внесення інформації про присвоєння адреси до Реєстру будівельної діяльності.

Про втрату чинності рішення сьомої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 30 серпня 2018 року „Про затвердження положення про оренду комунального майна, типового договору оренди комунального майна та методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна“.

Про втрату чинності рішення восьмої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 12 жовтня 2018 року „Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади“.

Про втрату чинності рішення вісімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 20 серпня 2019 року „Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Козельщинської селищної ради“.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про припинення дії договору оренди землі, укладеного з ФО-П Бондаренком В.І.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про прийняття автомобіля CITROEN JUMPER у комунальну власність.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку фізичної культури та спорту Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

 

 

 

Проєкти рішень двадцятої сесії Козельщинської селищної ради

Про затвердження рішень виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 06 травня 2022 року № 22, від 25 травня 2022 року № 25,    від 24 червня 2022 року № 31 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік“.  (ріш. №22, ріш. №25, ріш. № 31)

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за І квартал 2022 року.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської центральної лікарні на 2022 рік“.

Про затвердження Програми створення продовольчого резерву Козельщинської територіальної громади в умовах воєнного стану на 2022 рік.

Про закриття групи в Пригарівському закладі дошкільної освіти (яслах-садку) „Вишенька“ Козельщинської селищної ради Полтавської області.

Про перейменування Мануйлівського літературно-меморіального музею О.М.Горького Козельщинської селищної ради. 

Про затвердження Статуту Козельщинської дитячої музичної школи Козельщинської селищної ради у новій редакції.     Статут

Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ „Центр надання адміністративних послуг“ виконавчого комітету Козельщинської селищної ради у новій редакції.

Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

Про заміну сторони „Орендаря“ в договорі оренди частини приміщення адміністративної будівлі Козельщинської селищної ради.

Про припинення дії договору оренди землі, укладеного з гр.  Ковтуном О.В.

Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту, укладеного з гр. Сабаніною Л.В.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про надання дозволів на розроблення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

 

 

 

Проєкти рішень дев’ятнадцятої позачергової сесії Козельщинської селищної ради

1. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 18 лютого 2022 року № 8, від 11 березня 2022 року № 15, від 31 березня 2022 року 16 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік“.   (ріш. № 8, ріш. № 15, ріш. № 16)

2. Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

3. Про затвердження Програми профілактики правопорушень Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

4. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 11 лютого 2022 року „Про затвердження Програми забезпечення національного спротиву на території Козельщинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки“.

5. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 06 жовтня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

6. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 06 жовтня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

7. Про затвердження розпорядження селищного голови від 14 березня 2022 року№ 61-к „Про продовження строку дії контракту з Кириченко Л.А.“.  (розпорядж. № 61-к)

8. Про продовження терміну дії контракту з директором ККП «Водоканал» Грабар Л.І.

9. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 31 березня 2022 року № 19 „Про надання дозволу на організацію передачі продуктів харчування та продовольчої сировини закладів освіти“.   (ріш. № 19)

10. Про затвердження переліку земельних ділянок щодо розміщення і будівництва тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб.

11. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: 40,6297 га37,8836 га

12. Про затвердження технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 83,5095 га.

13. Про надання земельних ділянок у користування.  (оновлено)

14. Про внесення змін до договорів про встановлення земельного сервітуту.

15. Про внесення змін до договорів оренди землі для сінокосіння та випасання худоби.

16. Про розірвання договору оренди землі укладеного із гр. Харченко В.М.

17. Про надання згоди гр. Лисаку Р.Ю. щодо передачі в суборенду земельної ділянки комунальної форми власності площею 62,0000 га.

 

 

Проєкти рішень вісімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за 2021 рік.

3. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 27 січня 2022 року № 3 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік“.   Рішення №3

4. Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік

5. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

6. Про затвердження Програми сприяння наданню правової допомоги населенню Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

7. Про затвердження Положення про Комунальну установу „Центр соціального обслуговування“ Козельщинської селищної ради у новій редакції.

8. Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

9. Про порушення клопотання про безоплатну передачу автомобіля швидкої медичної допомоги.

10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.     Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

11. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). (оновлено)

12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

13. Про затвердження технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

14. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

15. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

16. Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17. Про надання земельних ділянок у користування. (оновлено)

18. Про укладення договорів оренди землі на новий строк.

19. Про внесення змін до договорів оренди землі. (оновлено)

21. Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії Козельщинської селищної ради від 09 листопада 2017 року ,,Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ ,,ЕКОТРЕЙД КОМПАНІ“.  (оновлено)

22. Про надання дозволу на викуп земельних ділянок комунальної власності.

23. ​​​​​Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

Про передачу комунального майна, що перебуває на балансі КУ «Центр соціального обслуговування.

Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.

 

 

Проекти рішень сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради

Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 09 грудня 2021 року № 77 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік“.   Рішення №77

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської ЦЛ на 2021 рік“.

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про внесення змін до рішення сьомої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 16 березня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення сьомої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 16 березня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про бюджет Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Козельщинської територіальної громади на 2022 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини  Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської центральної лікарні на 2022 рік.

Про затвердження Програми розвитку культури і туризму Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на території Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2022 рік.

Про затвердження Комплексної програми «Опікуємося освітою» Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку фізичної культури та спорту Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку архівної справи Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми землеустрою Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про встановлення вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про звернення депутатів Козельщинської селищної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.

Про затвердження Плану роботи Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік.

Про затвердження Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності.

Про затвердження передавального акта (майна, що перебувало на балансі сектору культури, молоді та спорту Козельщинської районної державної адміністрації).

Про надання згоди на передачу незавершених капітальних інвестицій, що отримані за кошти цільового фінансування.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про продовження терміну дії договорів оренди землі. (оновлено)

Про укладення договорів оренди землі на новий строк.

Про внесення змін до договорів оренди землі.

Про скасування рішення одинадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 14 липня 2021 року ,,Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Андрущаку І.В.“

Про внесення змін до рішення позачергової двадцять восьмої сесії Козельщинської селищної ради шостого скликання від 03 квітня 2014 року ,,Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Коваленко О.І. для ведення особистого селянського господарства в с. Квіти, Козельщинської селищної ради, Козельщинського району, Полтавської області“.

Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 03 вересня 2021 року ,,Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ФГ ,,КАСАНОВЕ“.

Про внесення змін до рішень дев’ятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 05 травня 2021 року Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) С(Ф)Г ,,АГРОСФЕРА“.

Про виправлення технічної помилки в рішеннях восьмої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 29 березня 2021 року ,,Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лисиці Є.І.“.

Про виправлення технічної помилки в рішенні восьмої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 29 березня 2021 року ,,Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бужинській М.О.“.

Про підтвердження гр. Маслову В.Г. права постійного користування земельними ділянками.

Про прийняття земельних ділянок до комунальної власності.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

 

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування на території Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на території Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь