Будьте відповідальними! Якщо ви стали свідком пожежі — негайно повідомте за екстреним номером Служби порятунку 101!

Дата: 10.07.2024 10:34

За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру у період з 9 по 15 липня на території Кременчуцького району та області очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Кременчуцьке районне управління ГУ ДСНС України у Полтавській області закликає не провокувати пожежі в екосистемах!

Пам'ятайте, що навіть невелике загоряння може стати причиною масштабної пожежі, на ліквідацію якої витрачається чимало часу та ресурсів.

Закликаємо! Неухильно дотримуйтеся правил пожежної безпеки та не провокуйте пожежі у природних екосистемах!

Нагадуємо, що згідно з чинним законодавством, сума штрафу за самовільне випалювання відповідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення для громадян становить від 3060 до 6120 гривень. Сума штрафу за порушення встановлених законодавством вимог правил пожежної безпеки відповідно статті 175 Кодексу України про адміністративні правопорушення для громадян становить від 1700 до 3400 гривень, а для посадових осіб від 3400 до 5100 гривень.