Екологічний марафон зібрав у суботу небайдужих до чистоти громади

Дата: 01.05.2024 10:04

Привернути увагу школярів до проблеми сміття, формувати екологічну культуру і розвивати екологічне мислення ♻️ та ставлення до природи, відчуття відповідальності за свої вчинки стало метою проведення марафону, започаткованого у 2019 році.

Маємо відзначити, що сміття на дорозі Козельщина-Хорішки та по решетилівській трасі порівняно менше. Однак результатом екологічного марафону є дві машини зібраного пластику, скла, обгорток, поліетилену та ін.

Фото без описуДякуємо 🤝 учням та колективам Козельщинського, Хорішківського та Мануйлівського ліцеїв, Високовакулівської гімназії, відділу освіти за небайдужість до проблеми сміття та збереження довкілля, участь в екологічному марафоні.

І не забуваймо👆, вчинки, які ми робимо щодня, впливають на середовище навколо нас!