Про телеграм-канал із громадської безпеки та відновлення

Дата: 19.10.2023 11:05

Цей канал — платформа, де команда Асоціації учасницького розвитку громад та місцеві команди діляться досвідом та знаннями з робочих груп Полтавщини та взаємодіють з мешканцями та мешканцями громад Полтави.

Громадська безпека є основоположною складовою стабільності та добробуту суспільства. Ми присвячуємо увагу проблемам, пов'язаним із забезпеченням безпеки громадян та захистом їхніх прав.

Відновлення — це процес підтримки вразливих груп населення у відновленні після масштабних криз. Ми розглядаємо різні аспекти відновлення і надаємо корисну інформацію.

Цільова аудиторія — громади Полтавської області 👇:

Полтавська громада

Лубенська громада

Градизька громада

Миргородська громада

Кременчуцька громада

Опішнянська громада

Наш канал містить:

🌐 аналітику та новини з сфери громадської безпеки;

🆘 рекомендації з підготовки до екстрених ситуацій та надзвичайних подій;

📊 інформацію про проєкти та ініціативи в галузі громадської безпеки та відновлення робочих груп із громадської безпеки та відновлення;

🤝 інформацію про діяльність робочих груп.

Ми віримо, що підготовка та поширення інформації є ключовими у забезпеченні безпеки та відновлення під час криз. Приєднуйтесь до нашого каналу, щоб бути в курсі та брати участь у створенні безпечного та стійкого світу. 🤝🌟

Посилання на наш телеграм-канал: https://t.me/publicsafetyandrecovery

Створено у межах ініціативи «Створення та розвиток потенціалу робочих груп із громадської безпеки та відновлення у партнерських громадах Полтавської області», яку впроваджує Асоціація учасницького розвитку громад за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4 Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

[UNDP Ukraine / ПРООН в Україні]