ДПС пропонує безоплатне програмне рішення (ПРРО ДПС)

Дата: 14.08.2023 14:22

Шановний платнику податків!

ДПС пропонує до застосування безоплатне програмне рішення (ПРРО ДПС).

ПРРО ДПС розміщене на цифрових платформах та доступне для завантаження за посиланням:  https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/

ПРРО  ДПС – це зручне, безкоштовне рішення, призначене для проведення розрахункових операцій, переважно для мікро- та малого бізнесу, який працює у сфері торгівлі та надання послуг.

Для використання ПРРО ДПС потрібно зробити всього три кроки.

Крок 1. Завантажте та встановіть програмне забезпечення ПРРО, що відповідає операційній системі вашого пристрою. Для використання вебверсії перейдіть за посиланням https://webrro.tax.gov.ua.

Крок 2. Переконайтесь, що ви подали через Електронний кабінет, ЄВПЕЗ такі форми:

- 20-ОПП «Повідомлення про об'єкти оподаткування…»;

- 1-ПРРО «Заява про реєстрацію ПРРО»;

- 5-ПРРО «Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа»;

Крок 3. Авторизуйтесь в ПРРО ДПС за допомогою КЕП, дані щодо якого було повідомлено за формою 5-ПРРО.

Інформаційні матеріали та відеоуроки можна переглянути на головній сторінці офіційного вебпорталу ДПС України у банері «Програмні РРО».

Зручні сервіси у мобільному – це нагальна потреба під час дії воєнного стану в країні. Сучасні та зручні застосунки від ДПС допоможуть дотримуватися вимог податкового законодавства, не обтяжуючи бізнес додатковими витратами, і захистять покупців від втрати чеків.