Оголошення про збір ідей проєктів до Стратегії розвитку Козельщинської громади на період до 2027 року

Дата: 17.07.2023 16:42

УВАГА❗️

Запрошуємо мешканців громади, представників суб’єктів підприємницької діяльності, місцевих органів влади, громадських організацій, зацікавлених у розвитку Козельщинського краю, взяти участь у розробленні проєкту Стратегії та підготувати проєктні ідеї, які дозволять реалізувати її завдання.

Усі ідеї проєктів буде проаналізовано Робочою групою з розроблення Стратегії та Плану її реалізації.

Визначені першочерговими до впровадження проєкти будуть включені до стратегічного документа громади.

Ідеї проєктів повинні відповідати таким критеріям:

✔️проєкт має бути спрямованим на розвиток однієї зі стратегічних цілей та відповідати дереву цілей http://surl.li/jegps

✔️отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа;

✔️строки реалізації проєкту - до 2027 року;

✔️пропозиція ідеї проєкту має бути представлена виключно у відповідній формі - http://surl.li/jegnm

✔️пропозицію ідеї проєкту має бути надано не пізніше 17 серпня 2023 року.

Заповнені форми проєктних ідей просимо надсилати в електронному вигляді до 17 серпня 2023 року на e-mail: [email protected].