ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку "Генеральний план с. Приліпка"

Дата: 17.05.2023 15:30

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Генеральний план с. Приліпка Козельщинського/Кременчуцького району Полтавської області»

1. Повна назва документа державного планування (ДДП):

Генеральний план с. Приліпка Козельщинського/Кременчуцького району Полтавської області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Козельщинська селищна рада.

3. Процедура громадського обговорення:

3.1.  дата початку та строки здійснення процедури:

Повідомлення про оприлюднення проекту ДДП та звіту СЕО:

- розміщено 17.05.2023 на офіційному сайті Козельщинської селищної ради (https://kozelshynska.gromada.org.ua/) у розділі «ОГОЛОШЕННЯ»;

-   подано для публікування у друкованих виданнях «Зоря Полтавщини», «Село полтавське».

Строк громадського обговорення 30 днів з дня останньої публікації у друкованому виданні.

3.2.  способи участі громадськості:

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати зауваження і пропозиції до проекту ДДП та звіту про СЕО до виконавчого комітету Козельщинської селищної ради в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді на e-mail: kozrada-31163@ukr.net). Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання не заплановані.

3.3.  орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконавчий комітет Козельщинської селищної ради

- вул. Остроградського, 75/15, смт Козельщина, тел. 05342-31201, відповідальна особа – Доценко А.Л.;

-   вул. Шевченка, 72/1, с. Приліпка, відповідальна особа – Пироженко В.В.

3.4.  орган, до якого подаються зауваження і пропозиції:

Виконавчий комітет Козельщинської селищної ради, вул. Остроградського, 75/15, смт Козельщина, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39100; e-mail: kozrada-31163@ukr.net.

Строк подання пропозицій та зауважень – протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення у друкованому виданні.

3.5.  місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

-   Виконавчий комітет Козельщинської селищної ради, вул. Остроградського, 75/15, смт Козельщина;

-   Офіційні сайти Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації (https://eko.adm-pl.gov.ua/), Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації (http://uoz.gov.ua/), Головного управління статистики у Полтавській області (http://pl.ukrstat.gov.ua/).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.