Діалогова зустріч в громаді

Дата: 08.05.2023 17:18

5 травня на діалоговій зустрічі у Козельщинській громаді говорили про створення Молодіжної ради. Це перша така зустріч в рамках проєкту “Лабораторії творчого діалогу в громадах”, що реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки  «U-LEAD з Європою».

Серед запрошених були представники різних груп жителів громади, тому й питання, які піднімалися на зустрічі, були досить різними.

Старших людей цікавило як «розбудити» молодь та залучити до вирішення молодіжних проблем у громаді. Молодь же не зовсім розуміла, для чого саме створюється рада, чи зможуть вони впливати на вирішення таких питань і чи будуть чиновники дослухатися до їхніх думок.

Фото без опису  Фото без опису

Спікери зустрічі Ксенія Литвишко (регіональна координаторка проєкту «Лабораторії творчого діалогу» у Полтавській області), Тетяна Березовська та Яна Абрамова (директор та консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників) допомогли присутнім розібратися з більшістю питань та визначити перші кроки, з яких потрібно почати, а саме: інформування та залучення молоді, створення ініціативної групи та затвердження Положення про Молодіжну раду. Фото без опису

Результатом стала одностайність всіх учасників – Молодіжна рада в Козельщинській громаді потрібна! А дехто з присутніх навіть виявили бажання подати заявку в члени ради)

Щиро дякуємо всім за активність та небайдужість!