Повідомлення про початок етапу голосування щодо перейменування назв вулиць, провулків

Дата: 03.05.2023 14:56

Виконавчий комітет Козельщинської селищної ради (організатор громадського обговорення) інформує про початок проведення етапу голосування громадськості щодо перейменування назв вулиць у населених пунктах Козельщинської селищної територіальної громади.

Звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення першого етапу громадського обговорення - у формі надання електронних та письмових пропозицій щодо перейменування назв вулиць та провулків опубліковано на офіційному сайті (лінк для перегляду).

Голосування триватиме до 20 травня 2023 року.

Щоб проголосувати:

mailв електронній формі необхідно заповнити Google Форму

mailу письмовій формі необхідно звернутися у виконавчий комітет Козельщинської селищної ради (приймальня, відділ організаційної роботи) або у старостинські округи, де можна отримати роздруковану форму для голосування.

Кожен об’єкт (назва вулиці або провулку) має один або кілька варіантів, що запропоновані Комісією з перейменування назв вулиць населених пунктів та жителями громади.

Ви можете проголосувати як за всі запропоновані варіанти щодо перейменування, так і виключно ті, що найбільше зацікавили.

Консультації з питань щодо обговорення можна отримати за телефоном 05342 3-12-01 або за адресою: смт Козельщина, вул. Остроградського, 75/15 (приймальня, відділ організаційної роботи).