Відкритий тендер на закупівлю велосипедів та велосипедних аксесуарів захисту

Дата: 04.04.2023 08:52

Місцевий осередок громадської організаціїВсеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство “Колос” у Козельщинській селищній громаді Полтавської області   в межах грантового українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я”, що реалізується за підтримки благодійної організації "Благодійний фонд “Здоров’я жінки і планування сім’ї’, що виступає співвиконавцем Проєкту міжнародної технічної допомоги (МТД) “Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні”, оголошує відкритий тендер на закупівлю велосипедів та  велосипедних аксесуарів захисту.

Дата оголошення про тендер: 03 квітня 2023 року

Термін подання тендерних пропозицій: 14 квітня 2023 року

Предметом закупівлі є велосипеди та велосипедні аксесуари захисту, детальний опис вказаний у специфікації (додаток N 1 до тендерного оголошення).

Строк надання товарів: протягом 15 днів від дати підписання Договору про закупівлю товару. У вартість товару має бути включено також доставлення велосипедів за адресою вказаною замовником, а саме – 39100, Полтавська область, Кременчуцький район, смт Козельщина, вулиця Суворова, 9.

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді на адресу:  [email protected]  до 12.04.2023 року.

Тендерні документи повинні бути  надіслані учасником   у письмовій формі із зазначенням “Відкритий тендер на закупівлю велосипедів та  велосипедних аксесуарів захисту” за адресою: 39100, Полтавська область, Кременчуцький район, смт Козельщина, вулиця Суворова, 9  у термін до 14.04.2023 року.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій  не пізніше 24.04.2023 року.

Детальніше тут: оголошення.

Тендерне оголошення закупівлю велосипедів (з додатками).

Контактна особа: Ігор Жайворонок  Телефон: +380661174387