Щодо підтримки експортерів

Дата: 11.11.2022 14:24

Інформуємо, що 24 березня 2022 року Верховною Радою України прийнято Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективного функціонування експортно-кредитного агентства”, в рамках якого було розширено сферу підтримки українського експорту.

Крім цього, на законодавчому рівні було визначено перелік видів діяльності ПАТ “Експортно-кредитне агентство” та передбачено запровадження державної п ідтримки експорту шляхом впровадження відповідних програм .

Наразі ПАТ “Експортно-кредитне агентство” відповідно до наданих повноважень здійснює заходи щодо впровадження нових продуктів та розширення сфер підтримки експорту. Більш детальна інформація стосовно отримання фінансової підтримки експортної діяльності та інші корисні дані розміщені на офіційному сайті установи: https://www.eca.boy.na.

Доступні можливості

Доступне фінансування для експортерів