В Козельщинському ліцеї прокурор поспілкувався зі школярами.

Дата: 28.09.2021 10:57

27 вересня прокурор Глобинської окружної прокуратури Ростислав Єрохов поспілкувався з учнями 9-го класу Козельщинського ліцею та розповів про їх права.

Захід відбувся з нагоди 30-річчя набрання чинності для України Конвенцією ООН про права дитини – світовою конституцією для дітей, яка гарантує кожній дитині право на свободу, особисту недоторканість, захист гідності та найкраще забезпечення її інтересів.

Розповідаючи учням про їхні права, прокурор також інформував дітей про повноваження ювенальних прокурорів, про можливість повідомляти про порушення своїх прав державні органи, які забезпечують контроль за їх дотриманням, про вільний доступ до правосуддя та захист від дискримінації і всіх форм насильства.Фото без опису

Під час спілкування із дітьми приділено увагу темі відповідальності неповнолітніх, в тому числі за вчинення кримінальних правопорушень, висвітлено тему щодо профілактики запобігання булінгу серед неповнолітніх.

Основною ціллю таких зустрічей є роз’яснення підростаючому поколінню важливості дотримання закону, що в майбутньому допоможе запобігти скоєнню правопорушень.