Учора до Козельщини з робочим візитом завітали голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, його заступник Дмитро Лунін, народний депутат України Костянтин Касай, заступник голови Полтавської районної ради Віктор Сербин та в.о. голови Кременчуцької РДА Арт

Дата: 23.07.2021 08:57

Вже вкотре керівництвом громади порушувалося питання розподілу та спрямування до бюджетів громад додаткової дотації з державного бюджету на здійснення видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

Ця проблема наразі стоїть досить гостро, оскільки з наближенням опалювального сезону вказані кошти будуть вкрай необхідні.

В ході зустрічі гості оглянули техніку КП «Козельщина», де знову ж таки виникло питання повернення громадам інфраструктурної субвенції для розвитку комунальних підприємств.

Фото без описуУ Козельщинському ліцеї посадовці обговорили питання ремонту покрівлі та рекреації початкової ланки.

Фото без описуКрім того гості відвідали місцеву святиню – Різдва Богородиці Козельщинський жіночий монастир, побували у секції картингу «Темп» та Смарт-просторі.Фото без опису