Козельщинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Оголошення про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади керівника ЗЗСО

Дата: 18.06.2021 14:22
Кількість переглядів: 5712

Фото без опису

 

Керуючись рішенням десятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 03 червня 2021 року «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Козельщинської селищної ради», на виконання наказу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради № 88 від 16.06.2021, відбудеться конкурсний відбір на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти:

 

 

1. Найменування і місцезнаходження закладу

Оленівський ліцей Козельщинської селищної ради

39133, Полтавська область, Козельщинський (Кременчуцький) район, с. Оленівка, вул. Молодіжна, буд.6-а 

тел.: (05342)99740, e-mail:  [email protected]

http://nz.ua/school/wall?id=20418

 

2. Найменування посади – директор. 

 

3. Умови оплати праці

На керівника закладу загальної середньої освіти поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для керівних працівників закладів загальної освіти усіх типів і найменувань.

3.1. Посадовий оклад - 14-18 тарифний розряд ЄТС (додаток 2 постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»).

3.2. Підвищення посадового окладу:

за керівництво групами подовженого дня (за наявності в закладі не менше двох таких груп) – 5 % від посадового окладу (наказ Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102);

підвищення на 10 % відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників».

3.3. Надбавка за вислугу років  - 10 - 30% від посадового окладу (Порядок виплати надбавок за вислугу років педагогічних та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2001 № 78).

3.4. Надбавка за престижність педагогічної праці – 20 - 30 % від посадового окладу (постанова Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 № 373 "Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування").

3.5. Надбавка за складність та напруженість у роботі згідно з контрактом  в розмірі до 50 % від посадового окладу (наказ Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та

3.6. Преміювання здійснюється за рішенням відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради у межах наявних коштів на оплату праці. 

3.7. Щорічна основна відпустка 56 календарних дні (Порядок надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 346) з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі посадового окладу.

 

4. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

 

5. Вичерпний перелік документів, що подається до конкурсної комісії:

-  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних  відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-  автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-  копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-  документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж   педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

-  довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного   огляду;

-  2 фотокартки (4*6см);

-  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

 

6. Кінцевий строк та місце подання документів для участі у конкурсі

Документи, зазначені в пункті 5, подаються до комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Козельщинської селищної ради Полтавської області» з 18.06.2021 по 18.07.2021 з 09.00 – 16.00; обідня перерва 12.00 – 13.00.

 

7. Дата та місце початку конкурсного відбору

Конкурсний відбір проводиться у два етапи:

                  - І етап (перевірка знання законодавства України та професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання) розпочинається 27.07.2021 року о 10.00 у Козельщинському ліцеї Козельщинської селищної ради Полтавської області.

                    - ІІ етап (публічна презентація перспективного плану розвитку закладу освіти та співбесіда) розпочинається 27.07.2021 року об 11.30 у Козельщинському ліцеї Козельщинської селищної ради Полтавської області.

 

8. Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі

Абрамова Яна Олександрівна, консультант комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Козельщинської селищної ради Полтавської області»,

тел.: 3-12-75, e-mail:koz.[email protected].

 

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту 

О.С.Кабаченко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь