18 вересня під головуванням селищного голови Олександра Троцького відбулася 29 сесія селищної ради.

Дата: 22.09.2020 14:20

Передувало сесії засідання постійних комісій селищної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного.

????Розпочали традиційно із питання внесення змін до показників бюджету, а саме виділили кошти:

????на капітальний ремонт водогону по вул. Н.Курченко та прилеглих вулиць в Лутовинівці (3 611 000 грн.);

????на проведення робіт з влаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Козельщинського ліцею;

????для забезпечення дошкільних, навчальних та позашкільних закладів дезинфікуючими засобами;

????для надання допомог онкохворим жителям громади та тяжкохворим дітям.

????Після обговорення депутати одноголосно підтримали рішення Про порушення клопотання щодо передачі комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської районної ради з лікувально-профілактичними підрозділами та їх майна зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади.

????В ході сесії розглянуто майже 180 заяв із земельних питань.

????Прийнято рішення про тимчасову передачу комунальному підприємству «Козельщина» трактора МТЗ-82.1 для надання жителям громади послуг з обробітку городів.

????Затверджено генеральний план с. Павлівка, що дасть змогу оформити право власності на земельні ділянки жителям села та учасникам АТО.