Припинити політичне переслідування керівництва селищної ради з боку правоохоронних органів, забезпечити проведення чесних місцевих виборів без будь-якого тиску на кандидатів – з таким проханням звернулися депутати Козельщинської селищної ради до През

Дата: 01.10.2020 14:10

Це питання винесено на розгляд позачергової сесії селищної ради, що відбулася вчора за пропозицією групи депутатів.

Постійні запити, вимоги, виклики, допити, обшуки та інші процесуальні дії, які останнім часом проводяться з боку органів поліції, суттєво відволікають керівництво та працівників від виконання потрібної і корисної для громади роботи.

І все на підставі повністю сфабрикованої заяви народного депутата Костянтина Касая щодо перешкоджання його депутатській діяльності Козельщинським селищним головою Олександром Троцьким.

Фото без описуДепутати переконані, що така діяльність народного депутата пов’язана виключно з місцевими виборами. І вся проблема у тому, що селищний голова О.А.Троцький висунутий кандидатом на посаду Козельщинського селищного голови від партії Батьківщина.

Сподіваючись на належне реагування депутати і звернулися до керівництва держави.

Маємо надію, що будемо почуті високопосадовцями.