Фінальні змагання на кращу спортивну громаду відбулися цими вихідними у Піщаному, де 29 команд Полтавщини боролися за нагороди в змаганнях з волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, гирьового спорту, шахів та шашок.

Дата: 07.09.2020 16:36

Команда Козельщинської ОТГ була представлена всього чотирма видами спорту. Та це не завадило спортсменам здобути третє командне місце.

Чемпіоном змагань стала міні-футбольна команда під керівництвом тренера Сергія Невідомого (у складі Дмитра Заплоцінського, Євгена Ларченка, Дмитра Куліченка, Віктора Дробахи, Андрія Дейнеки, Олександра Жильченка, Євгена Гармаша та Андрія Шимбакова).

Командний кубок та золоту нагороду (з результатом 243 підйоми в ривку) здобув Олег Янович, друге командне місце здобули тенісисти (в особистому заліку бронза у Яни Тристан, срібло – у Сергія Кушніренка), дев’яте командне місце у шашкістів Юрія Гармаша та Ірини Бабич.

Щиро вітаємо наших переможців та призерів! Бажаємо здоров’я, високих спортивних досягнень, натхнення та успіхів у всіх справах!