Сучасні воркаут комплекси та тренажерні майданчики встановлено на території навчальних закладів громади

Дата: 15.05.2020 16:00

Воркаут – вид спорту, який стрімко набирає популярності у всьому світі серед молоді та дорослих.

Новий сучасний воркаут комплекс встановлено у квітні на території Козельщинського ліцею та Лутовинівської гімназії. Вже зараз хлопці, дівчата, а також всі бажаючі займаються спортом на турніках, брусах, гімнастичних кільцях та інших конструкціях.Фото без опису І що не менш важливо – роблять це безпечно. Адже елементи гімнастичного обладнання надійні, довговічні та зручні для різних вікових груп. Виробник – українська компанія «Inter Atletika», обладнання та виробництво якої сертифіковане міжнародними лабораторіями.

А вже у травні в Козельщинському та Хорішківському ліцеї з’явилися майданчики з вуличними тренажерами. «Маятник», «орбітрек», «жим від грудей», «жим ногами» та інші допомагають школярам стати спортивнішими та здоровішими.

Фото без описуПротягом перших двох років роботи ми створили умови для дозвілля дітей, встановивши дитячі майданчики у дитячих садках та селах громади. Зараз розпочали встановлювати спортивні майданчики аби створити умови для занять спортом дітям старшого віку та дорослим – говорить селищний голова Олександр Троцький.