Бюджет Козельщинської об’єднаної громади на 2020 рік затверджено

Дата: 19.12.2019 09:28

Це питання розглянуто на засіданні двадцять першої сесії селищної ради, яка відбулася 17 грудня. Попередньо проект бюджету опрацьований депутатами на двох засіданнях постійних комісій.

Зокрема, доходи бюджету передбачаються в сумі 91,5 млн. грн.
По власних доходах: 30 млн. грн. (це близько 48,5%) очікуються надходження від податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), у рівних частках по 13,39 млн. грн. (43,4%) – єдиний податок та плата за землю, по 2,5 млн. грн. (8%) – акциз та інші доходи. Загалом власних доходів планується отримати 61,8 млн. грн. У порівнянні з минулим роком прогнозується збільшення цих доходів на 10%.
Також у дохідній частині враховані міжбюджетні трансферти в сумі 28,6 млн. грн., 1,1 млн. грн. – доходи спеціального
фонду.Фото без опису

У видатковій частині найбільшу частку бюджету передбачено на галузь освіти – 59,6%.
Передбачені видатки і на соціальний захист, культуру, підтримку медицини, спорту, об’єднаного архіву, комунальних підприємств, на благоустрій, ремонт доріг. Тож депутати селищної ради на сесії затвердили ряд місцевих програм.

Знову найбільш розлогим був блок земельних питань, які також розглянуті. Як результат, прийняті відповідні рішення.