Дитячий будинок сімейного типу відсвяткував 10-річний ювілей

Дата: 04.12.2019 14:27

Минуло 10 років з того часу, як подружжя Тетяна та Валентин Бобіренко створили дитячий будинок сімейного типу - взяли на виховання діток, які з тих чи інших причин залишилися без батьківського піклування. Відтоді в їхньому домі не втихає дитячий гомін. За час існування будинку кількість дітей змінювалась: повнолітні виходили у доросле життя, на їх місце влаштовувалися нові. Та любові і турботи в цьому домі завжди вистачає на всіх).
Тож учора Козельщинський селищний голова Олександр Троцький, перший заступник Анатолій Срібний та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Олег Кабаченко привітали цю дружну родину з таким важливим ювілеєм, подякували за небайдужість до долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та вручили подарунки.