Засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 28.11.2019 16:32

28 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Козельщинської селищної ради під головуванням селищного голови Олександра Троцького. На початку засідання було розглянуто та одноголосно прийнято рішення про внесення змін до показників бюджету селищної ОТГ, а саме щодо перерозподілу коштів:
- для реалізації проєкту огородження сміттєзвалища у Козельщині - в сумі 442,5 тис. грн.;
- для надання одноразової грошової допомоги громадянам з онкологічними та іншими тяжкими захворюваннями - в сумі 40,0 тис. грн.;
- Управлінню соціального захисту населення для фінансування витрат, пов’язаних з проведенням нарахування субсидій, в сумі 10 тис. грн.
Також розглянуто заяви громадян про надання грошової допомоги на лікування та питання про постановку учасника АТО на квартирний облік.