13 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Козельщинської селищної ради

Дата: 13.11.2019 16:46

Для оперативного вирішення та фінансування галузей сьогодні на засіданні виконавчого комітету розглянуто питання про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади.
Цим рішенням члени виконкому перенаправили кошти, що виділялися на виконання заходів Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини, у сумі 41,76 тис. грн. із поточних видатків на капітальні трансферти обласному бюджету - це співфінансування для придбання телемедичного обладнання для амбулаторій громади. Також рішенням наближено кошти у сумі 450 тис. грн. на придбання трактора для КП «Козельщина».
Надання допомог онкохворим жителям громади присутні також підтримали одноголосно.