Проєкт «Розвиток дорожньо-ремонтного пункту КП «Козельщина» Козельщинської селищної ради» ввійшов до числа переможців обласного конкурсу проєктів

Дата: 29.10.2019 10:21

Знову конкурс і знову перемога!

Фото без описуПроєкт «Розвиток дорожньо-ремонтного

пункту КП «Козельщина» Козельщинської селищної ради» ввійшов до числа переможців обласного конкурсу проєктів!

Засідання ради конкурсу відбулося вчора, 28.10.2019 року http://oblrada-pl.gov.ua/kon/kp2019.pdf .

Тож маємо реальну можливість у 2020 році отримати 600 тис. грн. з обласного бюджету на його реалізацію. Проєкт передбачає придбання техніки, необхідної для проведення поточних ремонтів доріг, асфальтування майданчиків і тротуарів, облаштування білого шосе власними силами.

В рамках реалізації проєкту-переможця у 2020 році на суму 1 мільйон 245 тисяч гривень (крім 600 тис. грн з обласного бюджету дофінансуємо з бюджету громади 582,75 тис. грн., кошти КП «Козельщина» - 62,25 тис. грн.) буде придбано коток дорожній, мінігудронатор, віброплиту, швонарізувач.

Для проведення робіт з утримання доріг та вулиць в належному стані у 2018 році вже придбано вакуумний автомобіль з відвалом, вантажний автомобіль самоскид, 2 трактори МТЗ-82.1, комунальну щітку, поворотний відвал, дві роторні косарки. У 2019 році для КП “Козельщина” придбано екскаватор-навантажувач і планується придбати вантажний автомобіль самоскид вантажопідйомністю 16 тон, які будуть використовуватись для роботи дорожньо-ремонтного пункту.

Проте і цього для повноцінної роботи дорожньо-ремонтного пункту недостатньо. Тому вишукуємо можливості придбання рециклера афальтобетону та автогрейдера.