Сьогодні Козельщинська громада отримала в дарунок мікроавтобус Ford Transit на 14 місць

Дата: 16.05.2019 14:14

„Зараз маємо унікальну можливість за підтримки Біланівського ГЗК частково вирішити питання сполучення населених пунктів з центром громади, здійснюючи пільгове перевезення жителів.“ – говорить селищний голова Олександр Троцький. Особливо гостро це питання стоїть у селах громади, де взагалі відсутнє автобусне сполучення, - це, в основному, населені пункти Припсільського краю.

Офіційне вручення автобуса та символічна передача ключів водію відбулося сьогодні на території комунальних підприємств.
Юрій Химич, генеральний директор ТОВ „Біланівський ГЗК“ зазначив, що це не остання допомога надана для Козельщинської громади цього року.

Минулого року за рахунок місцевого бюджету та сприяння Біланівського ГЗК розпочато ремонт приміщення Козельщинського ДНЗ для відкриття додаткової групи. Наразі ремонтні роботи завершуються, тож зовсім скоро зможемо вирішити ще одне питання - охоплення дітей 2-3 років дошкільною освітою.