Вакансії

У виконавчому комітеті селищної ради проводиться конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності.

15:47 06.09.2018

Каталог «Полтавська область: інвестиційні проекти». Збір проектів!

Беручи до уваги значний інтерес міжнародної спільноти до співробітництва з Полтавською областю, вагомий економічний потенціал суб’єктів господарювання та пріоритетність залучення інвестицій її розвиток, облдержадміністрацією було прийнято рішення про формування комплексного портфелю інвестпроектів – каталогу «Полтавська область: інвестиційні пропозиції».

10:42 17.08.2018

Як учаснику бойових дій отримати земельну ділянку

Учасники бойових дій та особи, прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування).

14:35 16.08.2018

Черг на персоналізацію документів більше не має – закордонні паспорти видають вчасно по всій Україні

Чергу на персоналізацію закордонних паспортів на Поліграфкомбінаті «Україна» повністю ліквідовано – документи видаються у встановлені законодавством строки – протягом 7 та 20 робочих днів, в залежності від суми оплаченого адміністративного збору - про це розповів Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк під час брифінгу 26 липня.

10:27 13.08.2018

Вакансії

У виконавчому комітеті Козельщинської селищної ради з 10.08.2018 року оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних ресурсів.

10:30 10.08.2018

Обережно – змії

Козельщинське районне управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області попереджає.

12:06 27.07.2018

ВАКАНСІЇ

У виконавчому комітеті Козельщинської селищної ради з 27.07.2018 року оголошено конкурс на заміщення вакантних посад:

11:57 27.07.2018

ВАКАНСІЇ

У ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ проводиться конкурс  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності.

13:41 23.06.2018