Молодіжну раду створено!

Дата: 03.06.2024 10:16

Фото без описуПʼятниця, 17 травня, саме цей день увійшов в історію Козельщинської громади, адже того дня на установчих зборах обрано склад новоспеченої Молодіжної ради при Козельщинській селищній раді (далі МР).

Попередньо на сайті селищної ради та в соціальних мережах було розміщено повідомлення про порядок подачі заяв на членство у МР та для участі в установчих зборах. Протягом місяця активна молодь нашої громади мала змогу подати відповідні документи.

До МР увійшло 13 осіб з-поміж кандидатів, які подали заяви до ініціативної групи.

Головою МР обрано Тетяну СКРИЛЬНИК.

Члени:

- Богдан БАЖАН,

- Ганна БАТИР,

- Наталія ГАСАН,

- Марія КРАВЧЕНКО,

- Василь КУШНІРЕНКО,

- Вікторія МІРОШНІЧЕНКО,

- Ірина ПАЩЕНКО,

- Олена ПАЩЕНКО,

- Анатолій СТАРОСТЕНКО,

- Яна СТЕЦЕНКО,

- Анжеліка ТРИСТАН,

- Надія Чапельська.

Усіх присутніх привітав Микола БУТКО, що був першим головою МР Полтавської міської територіальної громади та є ініціатором створення Молодіжного хабу у Полтаві.  Він зазначив, що створення МР є важливим кроком у формуванні успішної громади, а також побажав активній молоді не боятися реалізовувати свої плани.

Тож впевнено можемо сказати, що перші важливі кроки зроблено і настав час для дій та реалізації свіжих та креативних ідей. Бажаємо успіху членам Молодіжної ради та підтримки від односельців!