Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Козельщинської селищної ради Полтавської області»

Дата: 10.09.2020 11:31

Оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Козельщинської селищної ради Полтавської області»

1. Найменування і місце знаходження установи:

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Козельщинської селищної ради Полтавської області»

Адреса: смт. Козельщина, вул. Остроградського, буд.87.

1. Найменування посади:

Директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Козельщинської селищної ради Полтавської області».

1. Кваліфікаційні вимоги до директора комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Козельщинської селищної ради Полтавської області»:

Посаду директора Центру може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п'яти років, досвід впровадження педагогічних інновацій і технологій у системі освіти, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до порядку, затвердженого Статутом.

4.  Перелік документів, що подаються до конкурсної комісії:

4.1. Особа, яка відповідає вимогам п. 3 цього оголошення, може взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Козельщинської селищної ради Полтавської області» та подати особисто або через уповноважену особу згідно із довіреністю такі документи:

• паспорт громадянина України (копія);
  • заяву про участь у конкурсі;
  • документ про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня та їх копії;
  • трудову книжку (копія);
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
  •  інші документи, що підтверджують професійність претендента.

4.2. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

5. Терміни та місце подання документів для участі у конкурсі:

Документи, зазначені в п. 4.1., подаються секретарю відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради за адресою: смт. Козельщина, вул. Остроградського, буд.87; з 10.09.2020 р. по 18.09.2020 р. в робочі дні з 9-00 до 15-00; обідня перерва з 12-00 до 13-00.

Телефон для довідок (05342)3-12-75, E-mail: osvita.otg.ukr.net

6. Дата та місце початку конкурсного відбору:

Конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Козельщинської селищної ради Полтавської області» відбудеться 25.09.2020 р. о 15-00 у приміщенні Козельщинського ліцею Козельщинської селищної ради Полтавської області. Конкурсний відбір буде проведений у такі етапи:

-перевірки знання законодавства у сфері  освіти,  зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» (у формі тестування);

- презентація стратегії розвитку комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Козельщинської селищної ради Полтавської області»;

- співбесіда та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.