Результати поіменного голосування сорок четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 06 серпня 2024 року № 113 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2024 рік“.

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2023 року „Про затвердження Програми підтримки установ охорони здоров’я на 2024 рік“.

Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2023 року „Про затвердження Програми розвитку культури і туризму на 2024 рік“.

Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2023 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств на 2024 рік“.

Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2023 року „Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування на 2024 рік“.

Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2023 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку фізичної культури та спорту на 2024 рік“.

Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2023 року „Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на 2024 рік“.

Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 11 лютого 2022 року „Про затвердження Програми забезпечення національного спротиву на території Козельщинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки“.

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Козельщинської селищної територіальної громади об’єкта нерухомого майна.

Про затвердження Положення про приватизацію об’єктів комунальної власності Козельщинської селищної територіальної громади (малу приватизацію).

Про включення об’єктів комунальної власності до Переліку об’єктів, що підлягають приватизації.

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в бюджеті селищної територіальної громади, для надання одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих (померлих) та постраждалим особам у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

Про затвердження Положення про відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради у новій редакції.

Про затвердження Статутів закладів освіти Козельщинської селищної ради у новій редакції.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності.

Про затвердження проекту землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь земельної ділянки комунальної власності площею 6,9000 га.

Про затвердження проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території природно-заповідного фонду, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів гідрологічного заказника місцевого значення ,,Михайликівський“ площею 400,0000 га.

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

Про укладення договорів оренди землі на новий строк.​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Про продовження терміну дії договорів оренди землі.​​​​​

​​​​​​​Про надання земельних ділянок у користування.

​​​​​​​Про надання дозволу на викуп земельної ділянки з постійного користування ФГ ,,ДНІПРО“.

​​​​​​​Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Присухіній Т.М.

Про внесення змін та розірвання договору оренди землі № 1 від 02 січня 2019 року, укладеного між Мальцівською сільською радою та ТОВ ,,МЕТЕКС-АГРО“.